به نقل از شرح نیوز : ایسنا/گیلان رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت: در نخستین روز، ۶۰ داوطلب از سراسر استان برای شرکت در انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۶ نفر خانم و ۵۴ نفر آقا بوده‌اند. محمود قاسم‌نژاد در خصوص نخستین روز آغاز ثبت نام داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی […]

به نقل از شرح نیوز :

ایسنا/گیلان رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت: در نخستین روز، ۶۰ داوطلب از سراسر استان برای شرکت در انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۶ نفر خانم و ۵۴ نفر آقا بوده‌اند.

محمود قاسم‌نژاد در خصوص نخستین روز آغاز ثبت نام داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار کرد: از ۲۰ لغایت ۲۷ اسفند، به مدت هفت روز داوطلبین عضویت در شورای اسلامی شهر و روستا فرصت دارند نسبت به ثبت نام از روش‌های تلفن همراه هوشمند، مراجعه به دفاتر پیشخوان یا حضور در فرمانداری‌ها اقدام کنند.

رئیس ستاد انتخابات گیلان افزود: تا ساعت ۱۸ نخستین روز(۲۰ اسفند)، ۶۰ داوطلب از سراسر استان برای شرکت در انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت‌نام کرده‌اند از این تعداد ۲۷ نفر غیرحضوری و ۳۳ نفر با حضور در فرمانداری‌ها ثبت‌نام کرده‌اند.

وی گفت: ۶ نفر معادل ۱۰ درصد ثبت‌نام شده‌ها خانم و ۵۴ نفر معادل ۹۰ درصد آقا هستند که برای شرکت در انتخابات شوراهای شهر و روستا داوطلب شده‌اند.

وی در خصوص روش‌های ثبت‌نام ادامه داد: افراد به راحتی می‌توانند از طریق گوشی‌های هوشمند خود یا رایانه‌های شخصی، همچنین با مراجعه به دفاتر پیشخوان به راحتی ثبتنام کنند؛ با این روش‌ها دیگر در فرمانداری‌ها تجمع صورت نمی‌گیرد و از انتشار ویروس کرونا پیشگیری می شود لذا توصیه میشود ثبتنامها غیرحضوری انجام شود و بررسی مدارک نیز تسریع می‌یابد.

قاسم نژاد در گفت‌وگو با شبکه باران خاطرنشان کرد: کسانی که از طریق نرم افزار موبایلی یا روش الکترونیکی ثبت نام می‌کنند، مطلع باشند که باید پیامکی با مضمون “اطلاعات توسط فرمانداری تایید شد و ثبتام شما قطعی است” از شماره ۳۰۰۰۷۷۸۸ دریافت کنند که این پیامک به منزله ثبت نام قطعی داوطلب می باشد.

وی بیان کرد: از همه نخبگان و کسانی که دغدغه توسعه شهر و روستا را دارند، دعوت میکنم تا هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام اقدام کنند. 

انتهای پیام