به نقل از شرح نیوز : ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز از شروع به کار اولین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید – ۱۹ در حوزه غرب اهواز از روز یکشنبه خبر داد. دکتر مهران احمدی‌بلوطکی با اعلام این خبر، هدف از راه‌اندازی مراکز تجمیعی را تسریع فرایند واکسیناسیون، بهبود دسترسی شهروندان و ایجاد تسهیلات رفاهی […]

به نقل از شرح نیوز :

ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز از شروع به کار اولین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید – ۱۹ در حوزه غرب اهواز از روز یکشنبه خبر داد.

دکتر مهران احمدی‌بلوطکی با اعلام این خبر، هدف از راه‌اندازی مراکز تجمیعی را تسریع فرایند واکسیناسیون، بهبود دسترسی شهروندان و ایجاد تسهیلات رفاهی برای سالمندان برشمرد که با همکاری فرمانداری و شهرداری در مناطق مختلف اجرا می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز بهداشت غرب اهواز، وی تصریح کرد: در همین راستا اولین پایگاه تجمعی واکسیناسیون در محل نمایشگاه بین‌المللی اهواز راه‌اندازی شد و از فردا یکشنبه (۲ خردادماه) آماده ارائه خدمت به گروه‌های سنی هدف است.

رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: بنابراین مراکز خدمات جامع سلامت کیانپارس و کیان‌آباد به روال عادی ارائه خدمات بهداشتی و درمانی برمی‌گردند و کار ارائه خدمات واکسیناسیون کووید – ۱۹  به محل واقع در نمایشگاه بین‌المللی انتقال می‌یابد.

وی افزود: در حال حاضر گروه‌های سنی بالای ۷۰ سال علی‌الخصوص ساکنین مناطق کیانپارس و کیان‌آباد می توانند از ساعت ۸ تا ۲۰ به محل واکسیناسیون کووید – ۱۹ واقع در نمایشگاه بین‌المللی مراجعه و واکسن خود را دریافت کنند.

احمدی‌بلوطکی واکسیناسیون را یک کار ملی برشمرد و گفت: لازم است تمام دستگاه‌های اجرایی در این کار مشارکت و همکاری داشته باشند تا با استفاده از فضاهای جدید و جلوگیری از ازدحام، کار واکسیناسیون به نحو احسن انجام شود.

رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز تصریح کرد: لازم است گروه‌های سنی که جهت واکسیناسیون کووید – ۱۹ توسط وزارت بهداشت و مطابق با سند ملی واکسیناسیون فراخوان می‌ شوند در سامانه https://salamat.gov.ir/ نسبت به ثبت نام و درج کد ملی، تاریخ تولد و شماره تلفن همراه خود اقدام کنند تا در روزهای آینده، زمان و محل تزریق واکسن از طریق پیامک به تلفن همراه آنان ارسال شود.

انتهای پیام