به نقل از شرح نیوز : ایسنا/چهارمحال و بختیاری فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف ۹۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز به ارزش ۴۵ میلیارد ریال در شهرکرد خبر داد. به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس چهارمحال و بختیاری منوچهر امان‌اللهی از کشف ۹۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز به ارزش […]

به نقل از شرح نیوز :

ایسنا/چهارمحال و بختیاری فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف ۹۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز به ارزش ۴۵ میلیارد ریال در شهرکرد خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس چهارمحال و بختیاری منوچهر امان‌اللهی از کشف ۹۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز به ارزش ۴۵ میلیارد ریال در شهرکرد خبر داد و اظهار کرد: پس از اطلاع ماموران از وجود تعداد زیادی ماینر غیرمجاز در یک کارگاه واقع در شهرکرد، رسیدگی به موضوع در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان با انجام کارهای اطلاعاتی، موفق به شناسایی محل نگهداری ماینرهای غیرمجاز شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی بازرسی لازم را از محل به‌عمل آوردند.

وی بیان داشت: در این بازرسی ۹۵ دستگاه ماینر غیرمجاز  کشف شد که طبق نظر کارشناسان ارزش ریالی آن‌ها ۴۵ میلیارد ریال بود، همچنین در این راستا یک متهم دستگیر و برای صدور حکم به  مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام