به نقل از شرح نیوز : ایسنا/اصفهان هفته پایانی لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور با پیروزی نامی نو و سقوط شهروند ساری به دسته یک همراه بود. هفته آخر لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور جمعه-۳ اردیبهشت ماه با انجام ۳ دیدار پیگیری شد. به گزارش ایسنا، در اصفهان از ساعت ۲۱.۳۰ […]


به نقل از شرح نیوز :

ایسنا/اصفهان هفته پایانی لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور با پیروزی نامی نو و سقوط شهروند ساری به دسته یک همراه بود.

هفته آخر لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور جمعه-۳ اردیبهشت ماه با انجام ۳ دیدار پیگیری شد.

به گزارش ایسنا، در اصفهان از ساعت ۲۱.۳۰ در حساس ترین دیدار این هفته تیم نامی نو در سالن امام علی (ع) میزبان تیم شهروند ساری بود، تیمی که برای بقا در فصل آینده لیگ برتر به یک برد یا تساوی نیاز داشت.

به دلیل اهمیت بازی، دو تیم از همان ابتدا حملات زیادی روی دروازه یکدیگر داشتند، فشاری که برای دو تیم نتیجه ای نداشت و نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید تا نیمه دوم حساس تر شود.

با شروع نیمه دوم بازیکنان شهروند ساری که نمی خواستند بازنده این دیدار باشند فشار حملات خود را بیشتر کردند، این مساله موجب شد تا در دقیقه ۲۴ بازیکنان نامی نو در یک ضدحمله دچار اشتباهات فردی شوند و شماره ۱۹ شهروند ساری از این موقعیت استفاده کرده و اولین گل بازی را وارد دروازه میزبان کند.

در دقیقه ۲۶ فاطمه محمودنیا دروازه بان نامی نو با خطا بر روی لیلا اقبالی از داور اخطار گرفت. چند ثانیه بعد زهرا نجفی گل دوم را برای شهروند ساری به ثمر رساند تا روزنه های بقا در لیگ برای آنها جوانه بزند.

اما نامی نو در دقیقه ۳۰ به اولین گل خود رسید تا فاصله را کمتر کند، پنج دقیقه بعد، رویا کلاتی در یک ضد حمله گل دوم نامی نو را وارد دروازه شهروند ساری کرد تا کار به تساوی کشیده شود، ولی لیلا اقبالی با استفاده از تجربه و تکنیک خوب خود گل سوم شهروند را زد تا باز امیدوار شوند، در ادامه مینا بیگی، رویا کلاتی و نازنین استکی فر ۳ گل دیگر برای نامی نو به ثمر رساندند تا در نهایت بازی با نتیجه ۵ بر ۳ به سود نامی نو به پایان برسد. 

با این نتیجه، با توجه به اعلام سازمان لیگ فوتسال بانوان مبنی بر سقوط تیم های آخر هر گروه به دسته یک، در گروه اول شهروند ساری به دسته یک سقوط کرد.

انتهای پیام