به نقل از شرح نیوز : ایسنا/همدان رئیس اداره فرهنگ و اسلامی شهرستان نهاوند از آحاد مردم و به ویژه اصحاب و اهالی فرهنگ و هنر، هنرمندان ونویسندگان، شعرا و مردم شهیدپرور و ولایت مدار شهرستان برای حضور پر شور در انتخابات ۲۸ خردادماه دعوت کرد. امیر بحیرایی اظهار کرد: انتخابات به عنوان مظهر اراده […]


به نقل از شرح نیوز :

ایسنا/همدان رئیس اداره فرهنگ و اسلامی شهرستان نهاوند از آحاد مردم و به ویژه اصحاب و اهالی فرهنگ و هنر، هنرمندان ونویسندگان، شعرا و مردم شهیدپرور و ولایت مدار شهرستان برای حضور پر شور در انتخابات ۲۸ خردادماه دعوت کرد.

امیر بحیرایی اظهار کرد: انتخابات به عنوان مظهر اراده ملی و مردم سالاری دینی یکی از عرصه‌هایی است که ملت بزرگ ایران طی ۴۲ سال گذشته آن را در زُمره وظایف شرعی، ملی و انقلابی خود دانسته و با حضور هوشمندانه و انتخاب آگاهانه خود همواره ابهت، عزت، عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشیده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی ارشاد نهاوند، وی افزود: بی‌تردید حضور باشکوه و حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی، حماسه شگفتی‌ساز دیگری را در تاریخ انقلاب اسلامی خلق خواهد کرد که موجب ارتقاء و تثبیت جایگاه کشورمان در نظام بین الملل و تضمینی برای امنیت پایدار کشورمان خواهد بود.

بحیرایی گفت: به عنوان عضو کوچکی از جامعه بزرگ و تأثیرگذار فرهنگ و هنر نهاوند از آحاد مردم و به ویژه  اصحاب و اهالی فرهنگ و هنر، هنرمندان، نویسندگان شعرا و مردم شهیدپرور و ولایت مدار شهرستان دعوت می کنم با لبیک پیام مقام معظم رهبری(مدظله) و در کنار دیگر اقشار همانند همیشه با حضوری پر شکوه و مقتدرانه در پای صندوق های رأی برگ زرین دیگری از اقتدار و شکوه و بالندگی این مرز و بوم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به تصویر بکشید.

انتهای پیام