به نقل از شرح نیوز : ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت از توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی و ۴ سری جهیزیه در بین نیازمندان توسط سپاه پلدشت خبر داد. سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: پس از بیانات مقام معظم رهبری در روز نیمه شعبان مبنی بر […]


به نقل از شرح نیوز :

توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی و ۴ سری جهیزیه در پلدشت

ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت از توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی و ۴ سری جهیزیه در بین نیازمندان توسط سپاه پلدشت خبر داد.

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: پس از بیانات مقام معظم رهبری در روز نیمه شعبان مبنی بر تداوم همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدام به توزیع بسته های معیشتی در بین نیازمندان این شهرستان کرد.
 
وی تصریح کرد: در همین راستا نیازمندان توسط پایگاه‌ها در محلات مختلف شهرستان و با برنامه‌ریزی کامل شناسایی و سازماندهی شده‌اند تا این کمک‌ها به دست آنها رسانده شود.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت، اظهار کرد: در مرحله چهارم نهضت کمک مومنانه ۲۰۰ بسته معیشتی به ارزش یک میلیارد ریال و ۴سری جهیزیه برای نوعروسان نیازمند درحال توزیع است.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: جهازیه ها از سوی دفتر مقام معظم رهبری و بسته‌ها از محل اعتبارات معاونت مردم یاری و محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) و فرماندهی سپاه شهدا و خیرین شهرستان تامین شده است.

انتهای پیام