به نقل از شرح نیوز : ایسنا/خراسان رضوی مدیر عامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد گفت: ساعت کاری سرویس دهی قطار شهری مشهد از فردا دوشنبه، ۱۷ خرداد، تغییر می کند. وحید مبین مقدم در این خصوص افزود: با توجه به بخشنامه استانداری خراسان رضوی در خصوص تغییر ساعات کار ادارات و بانک‌ها، به منظور […]

به نقل از شرح نیوز :

ایسنا/خراسان رضوی مدیر عامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد گفت: ساعت کاری سرویس دهی قطار شهری مشهد از فردا دوشنبه، ۱۷ خرداد، تغییر می کند.

وحید مبین مقدم در این خصوص افزود: با توجه به بخشنامه استانداری خراسان رضوی در خصوص تغییر ساعات کار ادارات و بانک‌ها، به منظور رفاه حال همشهریان عزیز و در راستای مدیریت بار شبکه برق و بهینه‌سازی مصرف انرژی در فصل گرما، سرویس‌دهی خط یک و ۲ قطار شهری مشهد از روز دوشنبه، ۱۷ خرداد ماه، تا اطلاع ثانوی، از ساعت ۵:۳۰ صبح آغاز می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وی ادامه داد: بدین ترتیب سرویس‌دهی خط ۱ و ۲ در روزهای شنبه تا ۵شنبه از ۵:۳۰ صبح تا ۲۲ و در روزهای تعطیل از ساعت ۷ تا ۲۲ صورت می پذیرد.

ساعت سرویس‌دهی اتوبوسرانی تغییر نمی‌کند

عباس اتحادی، مدیر روابط عمومی اتوبوسرانی خبر داد؛ در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر بخشنامه‌ای مبنی بر تغییر ساعت خدمات ناوگان اتوبوسرانی به ما ابلاغ نشده و برابر روال روزهای عادی سرویس‌دهی خواهد شد.

انتهای پیام