به نقل از شرح نیوز : ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون خدمات بیمه‌ای بانک کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: حدود ٧٠ درصد تعهدات ابلاغی در سال زراعی جاری برای تحت پوشش قرار دادن ٧٩ هزار و ۴۴۵ هکتار از محصولات زراعی و باغی محقق شده است. به گزارش ایسنا عبدالحمید فیروزی اظهارکرد: از این سطح بیمه‌ای حدود […]

به نقل از شرح نیوز :

ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون خدمات بیمه‌ای بانک کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: حدود ٧٠ درصد تعهدات ابلاغی در سال زراعی جاری برای تحت پوشش قرار دادن ٧٩ هزار و ۴۴۵ هکتار از محصولات زراعی و باغی محقق شده است.

به گزارش ایسنا عبدالحمید فیروزی اظهارکرد: از این سطح بیمه‌ای حدود ۶٢ هزار هکتار در زمینه انواع محصولات زراعی و بیش‌از ١٧ هزار هکتار انواع محصولات باغی است که تاکنون ۱۱ هزارو ۸۵۰ هکتار باغ و ۴۳ هزار هکتار زمین زیر کشت محصولات زراعی بیمه شده‌اند.

وی با اشاره به اهمیت بیمه با توجه به شرایط اقلیمی سیستان و بلوچستان تاکید کرد: مهلت بیمه محصولات زراعی تا پایان خرداد و محصولات باغی (خرما) تا پانزدهم خرداد ماه تمدید شده است.

معاون خدمات بیمه‌ای بانک کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای اردیبهشت امسال تاکنون بیش‌از ۳۰ میلیون قطعه معادل ۱۵۰ هکتار از مزارع پرورش میگوی گواتر شهرستان دشتیاری تحت پوشش بیمه قرار گرفته و بیمه این محصول کماکان ادامه دارد.

انتهای پیام