به نقل از شرح نیوز : ایسنا/آذربایجان غربی رئیس شبکه بهداشت و درمان ماکو گفت: تاکنون بیش از ۱۰۰ نفر از سالمندان در این شهرستان واکسیناسیون کرونا شدند. دکتر رحیم صمدی در گفت و گو با ایسنا از آغاز فاز دوم واکسیناسیون در ماکو همزمان با سراسر کشور خبر داد و اظهار کرد: تزریق واکسن […]


به نقل از شرح نیوز :

ایسنا/آذربایجان غربی رئیس شبکه بهداشت و درمان ماکو گفت: تاکنون بیش از ۱۰۰ نفر از سالمندان در این شهرستان واکسیناسیون کرونا شدند.

دکتر رحیم صمدی در گفت و گو با ایسنا از آغاز فاز دوم واکسیناسیون در ماکو همزمان با سراسر کشور خبر داد و اظهار کرد: تزریق واکسن به افراد بالای ۸۰ سال از اوایل اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در پایگاه واکسیناسیون واقع در محل سالن نمایشگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو آغاز شده است.

وی با تاکید براینکه در این مرحله از واکسیناسیون تنها افراد ۸۰ سال به بالا مشمول دریافت واکسن کرونا هستند و فرایند فراخوان برای دریافت واکسن از سوی مراکز شبکه بهداست انجام می شود، افزود: در ماکو با آمار جمعیتی نزدیک به ۹۰۰ نفر بالای ۸۰ سال مواجه هستیم.

به گفته رئیس شبکه بهداشت و درمان ماکو تاکنون بیش از ۱۰۰ نفر از افراد مشمول این رده سنی واکسیناسیون شدند، افزود: این روند تا اتمام افراد مشمول ادامه خواهد داشت.

 دکتر صمدی در پایان افزود: از تک تک مردم خواهشمندیم تا اعلام قطعی و رسمی عادی شدن شرایط همچنان به رعایت پروتکل های بهداشتی و زدن‌ماست و همچنین رعایت فاصله گذاری اجتماعی اهتمام جدی نشان بدهند.

انتهای پیام