به نقل از شرح نیوز : ایسنا/اردبیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند و ۴ نفر در این خصوص فوت کردند. شهرام حبیب‌زاده ۱۶ اردیبهشت در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار کرد:  از ۷۱ بیمار […]

به نقل از شرح نیوز :

ایسنا/اردبیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند و ۴ نفر در این خصوص فوت کردند.

شهرام حبیب‌زاده ۱۶ اردیبهشت در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار کرد:  از ۷۱ بیمار بستری شده جدید ۴۷ نفر از اردبیل، ۶ نفر از پارس‌آباد، ۷ نفر از مشگین‌شهر، ۴ نفر از گرمی، ۱ نفر از نمین، ۱ نفر از کوثر و ۵ نفر از خلخال هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل ادامه داد: همچنین ۷۳ بیمار کرونایی نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان اردبیل مرخص شدند.

حبیب‌زاده خاطرنشان کرد: در حال حاضر شمار کل بیماران بستری در استان اردبیل ۴۷۱ نفر است که از این تعداد ۷۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه آی سی یو قرار دارند.

به گفته وی هم‌اکنون شهرستان‌های اردبیل، مشگین‌شهر، گرمی، پارس‌آباد و خلخال در وضعیت نارنجی و شهرستان‌های اصلاندوز، بیله‌سوار، نمین، سرعین، نیر و کوثر در وضعیت زرد قرار دارند.

انتهای پیام