به نقل از شرح نیوز : ایسنا/اردبیل رئیس هیئت شمشیربازی استان اردبیل گفت: اردبیل میزبان اردوی تیم ملی شمشیربازی بزرگسالان کشور در اسلحه اپه است. هادی صباغی ۲۲ شهریور با اعلام این خبر افزود: برای این اردو ۱۲ نفر از شمشیربازان ملی‌پوش دعوت شده بودند که با مثبت شدن تست کرونای ۳ تن از دعوت‌شدگان […]

به نقل از شرح نیوز :

ایسنا/اردبیل رئیس هیئت شمشیربازی استان اردبیل گفت: اردبیل میزبان اردوی تیم ملی شمشیربازی بزرگسالان کشور در اسلحه اپه است.

هادی صباغی ۲۲ شهریور با اعلام این خبر افزود: برای این اردو ۱۲ نفر از شمشیربازان ملی‌پوش دعوت شده بودند که با مثبت شدن تست کرونای ۳ تن از دعوت‌شدگان در نهایت اردو با ۸ ملی‌پوش هم اکنون در حال برگزاری است.

وی بیان کرد: اردوی تیم ملی تا ۲۵ شهریورماه جاری ادامه داشته و ملی‌پوشان شمشیربازی تمرینات خود را در استادیوم تختی، سالن ورزشی رضازاده و پایگاه قهرمانی زیر نظر مربیان تیم ملی پیگیری می‌کنند.

صباغی تصریح کرد: تیم ملی امید و جوانان شمشیربازی کشور نیز اردوی خود را از ۵ تا ۱۵ مهرماه در اردبیل برپا خواهد کرد.

رئیس هیئت شمشیربازی استان اردبیل اظهار کرد: اردبیل آمادگی خود را برای میزبانی اردوی مشترک تیم ملی شمشیربازی ایران و جمهوری آذربایجان اعلام کرده و در صورت مهیا شدن شرایط، این اردو اواخر مهرماه به مدت یک هفته در این استان برگزار شده و سپس اردوی مشترک در باکو نیز یک هفته ادامه خواهد داشت.

سرپرست تیم‌های ملی امید و جوانان شمشیربازی کشور افزود: تیم ملی جوانان اسفندماه در مسابقات قهرمانی آسیا در امارات متحده عربی شرکت خواهد کرد.

انتهای پیام