به نقل از شرح نیوز : به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی آزاد منجیری، سرمربی تیم هندبال شهید شاملی پس از پیروزی تیمش برابر فرازبام خائیز دهدشت اظهار داشت: از بازیکنانم تشکر می‌کنم و بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. چند هفته تمرینات خوبی را انجام دادیم و از نتیجه امروز نیز برای شروع کار رضایت […]به نقل از شرح نیوز :

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی آزاد منجیری، سرمربی تیم هندبال شهید شاملی پس از پیروزی تیمش برابر فرازبام خائیز دهدشت اظهار داشت: از بازیکنانم تشکر می‌کنم و بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. چند هفته تمرینات خوبی را انجام دادیم و از نتیجه امروز نیز برای شروع کار رضایت دارم. در دفاع، حمله و دروازه عملکرد بازیکنانم بسیار خوب بود. احساس می‌کنم میانگین عملکرد تک تک بازیکنان بالای ۹۰ درصد بود. امیدوارم برای ادامه کار آماده شویم.

وی تاکید کرد: همه بازی‌های ما سخت است. مقابل زغال سنگ طبس  فولاد سپاهان و مس کرمان بازی سختی داریم و برای هر کدام از این بازی‌ها باید جداگانه برنامه داشته باشیم. ما گام به گام پیش می‌رویم و تیم‌ها را آنالیز می‌کنیم. امیدوارم نتیجه آن را بگیریم و برای قهرمانی پیش برویم.

آزاد منجیری افزود: تیم شاملی امروز یک بازی تمرین شده به نمایش گذاشت و بازیکنان ما انفرادی بازی نکردند و کار تیمی را در دستور کار داشتند و نتیجه آن را هم گرفتند.

وی تصریح کرد: تیم‌های بالای جدول را می‌توان در حد لیگ برتر دانست اما برخی تیم‌ها در این سطح نیستند. ممکن است تمرین کافی یا آمادگی جسمانی مناسب نداشته باشند‌. البته این موضوع از یک نظر مهم است و آن این است که بازیکنان جوان در تیم‌ها بازی می‌کنند و در سال‌های بعد و در جایی که لژیونرها میدان را خالی کردند می‌توانند کمک کنند.

 

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/